.

.

New
Кугбо 31 парчиња големи облаци винил wallидни декорации DIY wallид налепница Отстранлив wallиден декор за уметност 4-10 инчи за дневна соба расадник Детска соба

Кугбо 31 парчиња големи облаци винил wallидни декорации DIY wallид налепница Отстранлив wallиден декор за уметност 4-10 инчи

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Нетоксична, заштита на животната средина, водоотпорна : . Може да се нанесе на која било мазна, чиста и сува површина на wallsидови, не е погодна за валкана или груба површина ;. Не е потребен филм за трансфер, лесен за олупеност и налепница; Забележете дека овие декорации за винил wallидови се отстранливи и не се повторливи. Но, филмот за трансфер е еднократно. Чекор 1 : Осигурете се дека површината е мазна, не лепете на груба или нерамна површина ;. Чекор 2 : Изберете го местото што сакате да го нанесете, исчистете ја пепелта и маснотии, чувајте го суво и чисто ;. Чекор 3 : Залепете во согласност со сликата, или DIY во вашата идеја ;. Чекор 4 : Излупете ја хартијата и потоа залепете го на идот, отворете го од средината кон лево и десно. 25x12cm big x 5pc ;. 20x10cm средна x 5pcs ;. 11,5x5.5cm Среден x 13pcs ;. 8x4cm mini x 8pcs. Материјал : винил. Нетоксична, заштита на животната средина, водоотпорна ;. Големина : 25x12cm Big x 5pcs/20x10cm Среден x 5pcs/11.5x5.5cm Среден x 13pcs/8x4cm мини x 8pcs. Дојдете со трансфер филм, лесно да се олупи и налепницата; Може да се нанесе на која било мазна, чиста и сува површина на wallsидови, плочки, стакло, мебел, итн., Не е погодна за валкана или груба површина. Ова е производ за DIY, според рендери (или свои идеи), шемата по должината на линијата за сечење, соодветно, нежно излуден, а потоа залепете на вашето омилено место. Материјал : винил. Нетоксична, заштита на животната средина, водоотпорна ;. Големина : 25x12cm Big x 5pcs/20x10cm Среден x 5pcs/11.5x5.5cm Среден x 13pcs/8x4cm мини x 8pcs. Дојдете со трансфер филм, лесно да се олупи и налепницата; Може да се нанесе на која било мазна, чиста и сува површина на wallsидови, плочки, стакло, мебел, итн., Не е погодна за валкана или груба површина. Ова е производ за DIY, според рендери (или свои идеи), шемата по должината на линијата за сечење, соодветно, нежно излуден, а потоа залепете на вашето омилено место. . Совршен за украсување расадник, спална соба, канцеларија, соба за студентски дом или лаптоп. Користете ги овие кора и лепете за да создадете акцент wallид, таванот или како забавен декор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи