.

.

New
Зимски зимски зимски зимски задебелен топол палто со качулка со качулка, руно, украсена јакна памук памук со џебови со џебови

Зимски зимски зимски зимски задебелен топол палто со качулка со качулка, руно, украсена јакна памук памук со џебови со џебови

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Удобно, пријатно, топло, лесен, модерен и привлечен. Повод : Студената зимска важечка облека и зимски спортови на отворено, скијање, искачување, сноубординг, снежни врски, сновски. Совет за големина : Проверете ја табелата со големина прикажана на сликата што ја понудивме за секоја боја, ќе се посвети поголемо внимание на бистата, половината, колкот и должината. Да се ​​задржиме топло : Едно парче јакна со патент, опфатено со целото тело, целосно запечатени споеви, не обезбедуваат ветерни пропусти во слоеви, одржувајте се топло во зима, снег ден, скијање. Повлечете го затворањето. На кратко, ова е ски костум што сите го заслужуваат. Материјал : Памук и полиестер. Целосно запечатените споеви на истегнување обезбедуваат дека ски -јакна нема да навлезе во ветрот, а со тоа да обезбеди подобра изолација. Womenените подуени по паркината јакна Womenените топли долги ракави со пафтер јакни пижами жени грда Божиќна џемпер Божиќ во јули кошули за жени Божиќ Сали Кошмар пред Божиќниот костум Грден Божиќен џемпер за деца куче Божиќно џемпер за Божиќни жени Божиќни врвови Божиќни маички кои трчаат јадро меко школка, маснотии, раб Vestените на елек faux велур со отворен преден дел од гроздобер елек без ракави 70-ти години хипи облека бохо западен.Материјал : Памук и полиестер. Овие костуми за ски -дами се изработени од водоотпорни ткаенини за да се спречи снегот. Удобно удобно, топло, лесен, модерен и привлечен. Повлечете го затворањето. Опис на производот : Вид на производот : COTPATTENTER Тип : СОЛИДНОСТ тип : Долг ракав Стил : Висок вид на вратче : Име на влечење на стилот : Стил на винагефон : Плетиран предниот дел на предниот дел : Опсег на женски опсег Опис : -Промоциите на главата можат да варираат во зависност од бојата/големината. Зимски спортови, скијање, искачување, сноубординг, снежни врвови, сновски. Парче џемпери со јакна со патент, опфатено со цело тело, целосно запечатени шевови не обезбедуваат ветерни пропусти во слоеви, ве одржуваат топло во зима, ден на снег, скијање. На кратко, ова е ски костум што сите го заслужуваат. down jacket corduroy jacket camo jacket ski jacket women boys jacket jackets for boys ski jacket men rain jacket mens rain jacket for men girls rain jacket denim jacket for men windbreaker jacket women mens jean jacket mens denim jacket winter jacket for men women jacket red jacket women white Jeanан јакна мото јакна жени крзно јакна девојки Jeanан јакна Кордурој јакна жени продолжена јакна мото јакна мажи сина џин јакна за жени портокалова јакна девојка јакна долги јакни за жени. Целосно запечатените споеви на истегнување обезбедуваат дека ски -јакна нема да навлезе во ветрот, а со тоа да обезбеди подобра изолација.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи