.

.

New
Магнетна терапија одговара плус нараквица, магнетна нараквица во форма, магнетна нараквица за супер јачина, машка магнетна магнето магнетотерапија

Магнетна терапија одговара плус нараквица, магнетна нараквица во форма, магнетна нараквица за супер јачина, машка магнетна магнето

DEN 137.44

Стока
Во продавницата

【Облик Терапевтски магнетна нараквица】 Магнетски дизајн, ја усвојува магнетната терапија за подобрување на внатрешната циркулација на телото и одржување на здравјето. 【Магнетотерапија се вклопуваат плус нараквица】 Помагање за подобрување на метаболизмот и намалување на тежината. Промовира здрава циркулација на крвта!. 【Висок квалитет】 Висок квалитет на материјал обезбедува издржливост и одличен ефект на магнетна терапија. Здравствена и безбедна за долгорочно носење. 【Прилагодлива должина на нараквицата】 8,39 инчи, ширина : 0,59 инчи, тежина : 63g, со силен затворач што останува ставен. Дозволува да ја менувате големината дома. 【Подарок】 Едноставен и стилски стил, совршен подарок за членовите на семејството, пријателите или другите. 【Облик Терапевтски магнетна нараквица】 Магнетски дизајн, ја усвојува магнетната терапија за подобрување на внатрешната циркулација на телото и одржување на здравјето. 【Магнетотерапија се вклопуваат плус нараквица】 Помагање за подобрување на метаболизмот и намалување на тежината. Промовира здрава циркулација на крвта!. 【Висок квалитет】 Висок квалитет на материјал обезбедува издржливост и одличен ефект на магнетна терапија. Здравствена и безбедна за долгорочно носење. 【Прилагодлива должина на нараквицата】 8,39 инчи, ширина : 0,59 инчи, тежина : 63g, со силен затворач што останува ставен. Дозволува да ја менувате големината дома. 【Подарок】 Едноставен и стилски стил, совршен подарок за членовите на семејството, пријателите или другите. Тип на ставка : Материјал на нараквица : Тежина на легура : 63 G пакет Вклучен : 1 парчиња нараквица прилика : забава, свадба, роденден, годишнина, подарок, дневни белешки за носење : 1. Ве молиме, дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење 2. Поради The Разликата на екранот, бојата може да биде малку поразлична од она што го очекувате, дозволете ја.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи