.

.

New
Држач за приклучок на AC Pramariner со прицврстувач, црна

Држач за приклучок на AC Pramariner со прицврстувач, црна

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Димензии на пакетот : 2,75 L x 2,63 H x 2,5 W (инчи). Тежина на пакет : 0,1 фунти. Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Број на дел : 51201 F. Димензии на пакетот : 2,75 L x 2,63 H x 2,5 W (инчи). Тежина на пакет : 0,1 фунти. Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Број на дел : 51201 F. Овие држачи за приклучоци се специјално дизајнирани да се прицврстат на нашите приклучоци што се инсталирани на полначи за проспорт и проториум.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи