.

.

New
Изобу Лилианг- 2 во 1 преносен вентилатор за ладење на воздухот за бучава, овлажнител прочистување со 3 брзини часови без безобразен вентилатор за канцеларија во соб

Изобу Лилианг- 2 во 1 преносен вентилатор за ладење на воздухот за бучава, овлажнител прочистување со 3 брзини часови без безобразен

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Надминување на ладење на мраз кристал и технологија за навлажнување на воздухот, може да ја намали температурата од отворите за воздух додека крева релативна влажност и спречување на сушење на воздухот. И тоа е стабилна изведба, работниот век е подолг. Се препорачува односот на јачината на звукот на водата до мразот да биде 2 : 3.purifies и се лади во текот на целата година. Вентилаторот за климатик започнува и лади, овозможувајќи ви да уживате во ладното лето. Упатството за далечински управувач ви помагаат да го прилагодите вентилаторот за ладење од целата просторија. Токсични гасови и odours. ★ Нашата опрема за складирање е загарантирана за 3 години, доколку има некој проблем во рок од 3 години, ние повторно ќе броиме нова опрема, ќе ги повратиме изгубените податоци бесплатно, обезбедување на квалитет, честички со чипови со големо име, ве молиме бидете сигурни дека сте купени! Дали сте Уште загрижени за жешките летни денови? Дали сè уште сте загрижени да се разболите од долги часови во просторијата за климатизација? Нашиот вентилатор за ладење мора да биде вашиот идеален избор! Нашиот вентилатор за ладење на воздухот може брзо да го излади топол воздух околу вас, што е поладно отколку Обичен вентилатор и поефикасен енергетски од климатик. ◆ Двојна контрола : Премногу уморен за да станете за да ги прилагодите поставките на ладилникот кога имате време за релаксирање? Сега, овој вентилатор на кулата ви обезбедува двојна контрола над ладилникот. И тоа е стабилна изведба, работниот век е подолг. ◆ Енергетска ефикасна : Електричната енергија без безобразни вентилатори троши половина од енергијата на еден конвенционален вентилатор, многу енергетски ефикасни. Ако замрзнувачот има доволно простор, чувајте го во фрижидер кога не е во употреба.purifies и се лади во текот на целата година.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи