.

.

New
Mirage миленичиња Демократски екран за печатење кошули Аква М

Mirage миленичиња Демократски екран за печатење кошули Аква М

DEN 206.40

Стока
Во продавницата

Додадете 2 "од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветно со најголема големина. Додадете 2" од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветно со најголема големина. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи