.

.

New
DFZPW Ориентална стомакот практикува облека за жени нето предиво врвни и шамија на колкот секси тренинг костум за танцување облека за танцување

DFZPW Ориентална стомакот практикува облека за жени нето предиво врвни и шамија на колкот секси тренинг костум за танцување

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Ориентален стомак танц пракса фустан женски мрежен врв и шамија секси тренинг фустан фустан. (без ланец на половината). За да ја зголемите вашата убавина, здолништата со материјали што течат можат да го подобрат вашиот темперамент и да ве натера да изгледате понежни и убави. Со прецизна изработка и удобно носење, тоа ве прави да изгледате поубаво и секси, најсветла и најистакнато во толпата. Овој костум е исто така совршен подарок за вашата сакана бидејќи овој танцов костум е стилски, забавен и убав, што го прави да изгледа помлад и енергичен. Погоден за жени и девојчиња од повеќето возрасти. Погоден е за многу прекрасни прилики, како што се активности на плажа, секојдневен живот, забави за танцување, итн. Ориентален стомак танц пракса фустан женски мрежен врв и шамија секси тренинг фустан фустан. (без ланец на половината). За да ја зголемите вашата убавина, здолништата со материјали што течат можат да го подобрат вашиот темперамент и да ве натера да изгледате понежни и убави. Со прецизна изработка и удобно носење, тоа ве прави да изгледате поубаво и секси, најсветла и најистакнато во толпата. Овој костум е исто така совршен подарок за вашата сакана бидејќи овој танцов костум е стилски, забавен и убав, што го прави да изгледа помлад и енергичен. Погоден за жени и девојчиња од повеќето возрасти. Погоден е за многу прекрасни прилики, како што се активности на плажа, секојдневен живот, забави за танцување, итн. Ориентален стомак танц пракса фустан женски мрежен врв и шамија секси тренинг фустан фустан. (без ланец на половината) За да ја зголемите вашата убавина, здолништата со проточни материјали можат да го подобрат вашиот темперамент и да ве натераат да изгледате понежни и поубави. Со прецизна изработка и удобно носење, тоа ве тера да изгледате поубаво и секси, најсветлиот и најистакнатиот во толпата. Овој костум е исто така совршен подарок за вашата сакана бидејќи оваа танцова костум е стилска, забавна и убава, што го прави да изгледа помладо и енергично. Исклучено за жени и девојчиња од повеќето возрасти. Погоден е за многу прекрасни прилики, како што се активности на плажа, секојдневен живот, забави за танцување, итн. Поради различни монитори и различно осветлување на фотографии, може да има мала разлика во бојата помеѓу реалниот предмет и фотографијата. Ве молиме, разберете дека гарантираме дека стилот е ист како и сликата.2. Големината се мери рачно, може да има грешка од 2-5 см, што не влијае на употребата, ве молиме бидете внимателни.3. Само главните производи се продаваат, не се продаваат други додатоци.4. По приемот на пакетот, внимателно проверете го пакетот и производот. Ако добиете неисправна ставка или имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не преку е -пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе се обидеме да се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи