.

.

New
Форд Мустанг Класичен женски V-врат маица GT Cobra Boss 302 Mach 1

Форд Мустанг Класичен женски V-врат маица GT Cobra Boss 302 Mach 1

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Постојано ја следиме популарната култура и даваме се од себе за да ги одразиме тековните трендови со воведување нови отпечатоци на нашите залихи. Прекрасно чувство : Ние нудиме маици со V-вратот што се 100% американски памук. Направени во САД и увезени. Карактеристики : 1/2 "јака од ребро со вратот, прислушуваниот врат и рамената, ракавот со двојна игла и долниот полите. Ако поставите нарачка во моментов, ние ќе го испратиме во рамките на еден работен ден. ОД ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ТЕЕ : Ние сме горда американска компанија, која работи во Варминстер, Пенсилванија. Нашите графички маици се отпечатени и дизајнирани во САД од нашиот неверојатен тим на професионалци. Ние нудиме големини до 2xl. Тета е одличен подарок за тато, сопруг, син, дечко, дедо, мама, сопруга, ќерка или баба. 33% од енергијата што се користи за производство на овие кошули од мета потекнува од обновливи извори. Оваа кошула е одлична за секојдневна употреба, без разлика дали одите на тренинг сесија или на забава, сакате да одите на отворено или само да останете дома, да гледате телевизија и студ. Машинско миење. Форд Мустанг Класик В-врат кошула за жени е совршен подарок. Нашите маички се достапни во многу големини и бои. Овие тимови се модерно вклопување. Повлечете го затворањето. Сите наши производи се отпечатени во САД. одгледувани и етички собрани. Загарантирано задоволство : Она што го носите е важно за вас и веднаш им кажува нешто за вас на другите. Врвен квалитет : Имаме широк избор на идеи за облека и подароци за мажи, жени и деца, вклучувајќи кошули, врвови на резервоарот, кошули со качулка и многу повеќе. Можете да најдете дуксери, женски кошули, џемпери, врвови на резервоарот, кошули за мажи, графички маици, мускулни кошули и облека за секоја пригода : роденден, Божиќ, Ден на независност, Денот на Свети Патрик, Денот на таткото и Денот на мајката, Синко де Мајо, Ноќта на вештерките или Велигден. Инспирирајте, натерајте ги луѓето да се смеат или да испратат порака. Пронајдете нешто за секого во вашето семејство. Центарот на внимание на роденден, Божиќна забава или кога сте околу вашите пријатели и семејство. Ние користиме најразлични различни методи за да ги создадеме нашите производи : пренесување на топлина, печатење на екран и напредна технологија за печатење „директно до гарнимент“. Нашите кошули се удобни и одлични квалитетни маици што можете да ги носите за да работите или дома. Одлично вклопување : Оваа маица со краток ракав се чувствува одлично и одговара на големината. Забавувајте се : Нашите ладни кошули се направени за да додадат малку забава со многу отпечатоци од маица за да изберете. Изразувајте се со оваа прекрасна маичка. Ве молиме, проверете ја нашата продавница за смешна, Божиќ, хумор, поп култура, саркастична, маица за мажи за мажи, жени новини маица или облека што дава изјава. Смешни маички или саркастични новите маици се одлични за да го скршат мразот. Во Tee Hunt имаме огромен асортиман на облека; Нови кошули за мажи, женски графички маици, маици за жени и деца ќе бидат одличен додаток на секоја гардероба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи