.

.

New
Под оклопна маичка за компресија на топлина на топлина 2,0

Под оклопна маичка за компресија на топлина на топлина 2,0

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Тело : 84% полиестер, 16% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Додека вашето тело испушта енергија, ткаенината што ја внесува минерал, ја апсорбира и ја рефлектира назад, подобрувајќи ја издржливоста. Стратешки панели за мрежи за дополнителна дишеност. Ажурираниот ергономски дизајн ги задржува шевовите од високи области на абразија и ја зголемува издржливоста. Изменета изградба на ракав Raglan и низок профил. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Тело : 84% полиестер, 16% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Додека вашето тело испушта енергија, ткаенината што ја внесува минерал, ја апсорбира и ја рефлектира назад, подобрувајќи ја издржливоста. Стратешки панели за мрежи за дополнителна дишеност. Ажурираниот ергономски дизајн ги задржува шевовите од високи области на абразија и ја зголемува издржливоста. Изменета изградба на ракав Raglan и низок профил. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Бидејќи вашето тело испушта енергија, ткаенината што се нанесува од минерали ја апсорбира и ја рефлектира назад, подобрувајќи ја издржливоста. Стратешки панели за мрежи за дополнителна дишеност. Анти-ОДОР технологијата е суперлативна иновација која помага да се спречи мирис. Ажурираниот ергономски дизајн ги задржува шевовите од високи области на абразија и ја зголемува издржливоста. Изменета изградба на ракав Raglan и низок профил.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи