.

.

New
ЛЕКАЛ 20 Парчиња Држач За Значка што Може Да се Повлече, Држач За Лична Карта, Со Клип

ЛЕКАЛ 20 Парчиња Држач За Значка што Може Да се Повлече, Држач За Лична Карта, Со Клип

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

●Практично За Употреба : секој држач за клип за лична карта вклучува карабин со пружински затворач, клип за метален ремен, значка за прицврстување со лесно отворање, прстен за клучеви од нерѓосувачки челик за да се обезбеди најголема безбедност за вашата значка. ●Држач За премиум Клучни Картички● : штипките за значки се изработени од хромиран метал и издржлив пластичен капак, висококвалитетен кабел за повлекување на полиестер, компактен и издржлив. ●Дизајн На Кабел Што може да се повлече : макарите за значки дизајнирани со кабел што може да се повлече, можат да се протегаат до 27,2 инчи/ 69 см, совршени како држач за картички со синџир на клучеви што може да се повлече. ●Широка Примена : овие макари за клучеви за значки што се повлекуваат може да се користат за активна работа или спортски средини, одлични за вашите значки, макари, ознаки за имиња ,d карти, клучеви, врвки, очила и други ситници. ●Вклучен пакет : 20 парчиња црн држач за лична карта со прстен за клучеви од ролна од карабинер. Држачот за значка што се повлекува е изработен од хромирано метално куќиште со издржлив пластичен капак, клип за метален ремен, челичен прстен за клучеви и пвц ремен за ИДЕНТИФИКАЦИЈА , висококвалитетен кабел за повлекување полиестер , компактен и издржлив. Практично За употреба куките за карабинер се безбедно прицврстени за сите видови облека, јамки за ремени, ремени или кеси За дополнителна погодност Погодна За држењеd карти, пропусници, безбедносни значки, клучеви или флеш-уреди итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи