.

.

New
Прекинувач за клучеви за палење w/2 копчиња за Ezgo Alectial RXV 2008-Up Заменува #605637

Прекинувач за клучеви за палење w/2 копчиња за Ezgo Alectial RXV 2008-Up Заменува 605637

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

За 48 V RXV Ezgo Electric Golf Carm години 2008 и повеќе. Не одговара за количка за голф RXV гас. Број на дел од ОЕМ : 605637, 611283,609682. Вклучен пакет : прекинувач за палење 1 парчиња, копчиња 2 парчиња. Лесна инсталација и 1 година гаранција. За 48 V RXV Ezgo Electric Golf Carm години 2008 и повеќе. Не одговара за количка за голф RXV гас. Број на дел од ОЕМ : 605637, 611283,609682. Вклучен пакет : прекинувач за палење 1 парчиња, копчиња 2 парчиња. Лесна инсталација и 1 година гаранција.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи