.

.

New
Модел на виножито Зебра за носење за преносен преносен торба за складирање на патувања за игри со додатоци

Модел на виножито Зебра за носење за преносен преносен торба за складирање на патувања за игри со додатоци

DEN 507.20

Стока
Во продавницата

【Капацитет - торбата за складирање има голем капацитет. Има 20 џебови со картички, кои се свртени кон внатрешноста на торбата за складирање. Не е лесно да се изгубат картички при носење. 【Големина】 Големината на овој случај на игра е 10,2 "x 4,5" x 2 ". Оваа торба за складирање може лесно да ја задржи вашата игра за прекинувачи, картички за игри, слушалки, кабли за полнење и други додатоци за мали прекинувачи. Внатрешната торба за мрежи има поштенски патент За да спречиме пад на додатоците. 【Материјал】 Нашата торба за складирање е изработена од најлон+EVA+кадифе, кој е водоотпорен, шок-изобилен, цврст и отпорен на абење. Има кадифе внатре, што може ефикасно да ја заштити конзолата за игри во случај на паѓање. 【Дизајн】 Убави обрасци и светли бои го прават тоа живописен изглед, многу симпатично. Нашиот случај за носење на патувања е погоден за игри на Switch Lite и е опремена со удобна, анти-лизгачка рачка за рачки за лесно носење. 【Услуга】 Ако имате Секој проблем со случајот за складирање на Lite Lite, ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе одговорите во рок од 24 часа, затоа ве молиме набавете со доверба. 【Капацитет】 Торбата за складирање има голем капацитет. Има 20 џебови со картички за игри, кои се соочуваат внатрешноста на торбата за складирање. Не е лесно да се изгубат картички при носење. 【Големина】 Големината на овој случај на игра е 10,2 "x 4,5" x 2 ". Оваа торба за складирање може лесно да ја задржи вашата игра за прекинувачи, картички за игри, слушалки, кабли за полнење и други додатоци за мали прекинувачи. Внатрешната торба за мрежи има поштенски патент За да спречиме пад на додатоците. 【Материјал】 Нашата торба за складирање е изработена од најлон+EVA+кадифе, кој е водоотпорен, шок-изобилен, цврст и отпорен на абење. Има кадифе внатре, што може ефикасно да ја заштити конзолата за игри во случај на паѓање. 【Дизајн】 Убави обрасци и светли бои го прават тоа живописен изглед, многу симпатично. Нашиот случај за носење на патувања е погоден за игри на Switch Lite и е опремена со удобна, анти-лизгачка рачка за рачки за лесно носење. 【Услуга】 Ако имате Секој проблем со случајот за складирање на Lite Lite, ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе одговорите во рок од 24 часа, затоа ве молиме набавете со доверба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи