.

.

New
Maxlin Cable CAT6 Ethernet кабел за игри црна 100ft LAN мрежна жица за печ -кабел - со голема брзина на Интернет кабел, RJ45, 24AWG, 500MHz конектори за модем на рутер, компатибилен со PS3 PS4 PS5

Maxlin Cable CAT6 Ethernet кабел за игри црна 100ft LAN мрежна жица за печ -кабел - со голема брзина на Интернет кабел, RJ45,

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

Доживејте јасна, без заостаната врска-Maxlin Cat 6 Ether Cable ви овозможува голема брзина на Интернет врска за вашиот дом или канцеларија за да можете да уживате во мазно и стабилно игри, прелистување и стриминг. Поддржува висок опсег - Кажете му збогум на фрустрирачки, бавни преземања. Овие UTP мрежни кабли имаат 24 -те проводници, кои поддржуваат ширина на опсег од 500 MHz, така што ќе добиете поголем трансфер на податоци и пократки времиња на преземање. Светлиот црн кабел е лесно да се забележи - нашиот LAN Интернет кабел има живописна боја што се издвојува во вашето море на кабли. Вклучуваме и кабелски врски и клипови за да можете лесно да ги чувате жиците уредни и организирани. Издржлив и сигурен - Нашиот кабел долг 100 стапки Етернет има ПВЦ -јакна од CM -одделение за да спречи раздели или лажни. Контактите со позлатени од бакар и отпорен на корозија помагаат да се обезбеди трајна врска. Универзална компатибилност - конекторите RJ45 во нашиот кабел CAT6 и кабелот за етернет ви овозможуваат да се поврзете со сите видови на уреди, вклучувајќи; Рутери, модеми, ДСЛ, компјутери, конзоли за игри и многу повеќе. Доживејте јасна, без заостаната врска-Maxlin Cat 6 Ether Cable ви овозможува голема брзина на Интернет врска за вашиот дом или канцеларија за да можете да уживате во мазно и стабилно игри, прелистување и стриминг. Поддржува висок опсег - Кажете му збогум на фрустрирачки, бавни преземања. Овие UTP мрежни кабли имаат 24 -те проводници, кои поддржуваат ширина на опсег од 500 MHz, така што ќе добиете поголем трансфер на податоци и пократки времиња на преземање. Светлиот црн кабел е лесно да се забележи - нашиот LAN Интернет кабел има живописна боја што се издвојува во вашето море на кабли. Вклучуваме и кабелски врски и клипови за да можете лесно да ги чувате жиците уредни и организирани. Издржлив и сигурен - Нашиот кабел долг 100 стапки Етернет има ПВЦ -јакна од CM -одделение за да спречи раздели или лажни. Контактите со позлатени од бакар и отпорен на корозија помагаат да се обезбеди трајна врска. Универзална компатибилност - конекторите RJ45 во нашиот кабел CAT6 и кабелот за етернет ви овозможуваат да се поврзете со сите видови на уреди, вклучувајќи; Рутери, модеми, ДСЛ, компјутери, конзоли за игри и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи