.

.

New
Шампионски женски резервоар, памучен резервоар за жени, памук, класично сценарио

Шампионски женски резервоар, памучен резервоар за жени, памук, класично сценарио

DEN 300.00

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 100% памук - овој резервоар е направен со 100% памук што е прстен за мекост. Кривана пом - кривината полите значи дека овој женски резервоар е малку подолг во задниот дел, додавајќи ласкав, женски допир. Ретро лого - Изгледот е секогаш во точка кога е прикажано класичното лого на ретро скриптата. Толку многу опции - овој врвен резервоар доаѓа во најразлични бои. Забележете го логото C - C седи во центарот на задниот врат на овој атлетски резервоар. Лесна грижа - Машинско миење ладно со слични бои, внатре надвор ако е украсено. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Не декорација на железо. Секојдневен атлетски резервоар Топ - Овој класичен женски резервоар е само врвот што треба да го заокружите вашиот летен салата за салата. Направено со супер мек памук со прстен, овој резервоар ќе ве одржува удобно за време на сите ваши вежби. Исто така симпатична! Заостанато полите е допир подолг во задниот дел за ласкаво вклопување што ќе го сакате. Ретро скрипта со сервисни бои за избор, овој резервоар е лесен да!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи