.

.

New
Истфилд АЛРОНД Професионален рекет за тенис на табели

Истфилд АЛРОНД Професионален рекет за тенис на табели

DEN 1039.20

Стока
Во продавницата

Тоа е совршен рекет за тенис на табели за почетници. Гуми од 2,1 мм од Истфилд обезбедуваат спин и стабилност. Сечилото на Истфилд Алвуд 5-Пар нуди исклучителна контрола и чувство. Заштедете 20 долари !!! (Во споредба со купувањето на сечилото и гумбите поединечно). Брзина = 6/10, спин = 8/10, контрола = 10/10. Професионалниот рекет за тенис на тенис на Allround Allround е совршен рекет за играчи кои ја учат играта и контролата на вредностите и чувството над брзината и моќта. Ова е прилагодено поставување на рекети, кое е залепено заедно и намалено од квалификуван член на нашиот тим. ИТТФ ги одобри гумбите на Истфилд А-Мек 2,1 мм обезбедуваат фантастичен спин и стабилност. Сечилото на Истфилд Алвуд 5-Пар нуди исклучителна контрола и чувство. Исто така, има запалена рачка за удобност. Заштедувате 20 УСД (во споредба со купувањето на сечилото и гумбите поединечно), па зошто да не го третирате вашиот нов рекет со оригинален случај на рекет на Истфилд! Тоа е најлуксузниот дом за вашиот лилјак. Тежина : 190g.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи