.

.

New
Пролет Бохо 3Д печатење плус дигитално печатење жени околу вратот на вратот на вратот на тренингот со кратки ракави за кратки ракави цврсти тимови

Пролет Бохо 3Д печатење плус дигитално печатење жени околу вратот на вратот на вратот на тренингот со кратки ракави за кратки

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Машинско миење. Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препорачуваме да нарачате 1 ~ 2 големина нагоре. Погледнете ја нашата големина на сликата што ја даваме. Целата големина е рачна мерка, ќе има грешки од околу 1-3 инчи што е нормално. 【Повод】 Обичен/дом/работа/училиште/забава/шопинг/датира/надвор/свадба/празник/стил на трчање. Погоден за лето, пролет. Многу цврсти бои и цветни маички достапни за вашиот избор. летни врвови за жени плус големина на одмор на плажа летни врвови за жени плус големина 2023 летни врвови за жени плус големина 2023 летни врвови на плажа за жени 2023 плус големина плус летни врвови за жени 3x 2x жени тунични врвови облечени обични 3/4 ракави плус големина лето лето лето блуза краток ракав летен врв за жени 2023 летни жени обични кратки ракави врвови летни врвови за жени 2023 секси обични кратки ракави летни жени памучни постелнини врвови врвови трендовски кратки ракави летни врвови за жени со краток ракав. Womenените летни кратки ракави врвови лабава маица обична маичка блуза блуза жени S 2023 летни обични маици V-вратот за кратки ракави на врвови, жени преголема маица лето обичен кратка ракав лабава маичка врвови жени летни дами кратки ракави печатени маици блузи врвови облеки облека врвови со кратки ракави со опсег еластично полите дно за жени летни графички маички за жени со краток ракав, жени со краток ракав, графички маички, симпатични памучни маици, жени графички печатени култури, естетски гроздобер тимови. плус големина летни врвови за жени 3x 2x летни врвови за жени плус големина на плажа одмор жени тунични врвови облечени обични 3/4 ракави плус големина летна блуза плус големина на врвови за жени со краток ракав плус големина на врвови за жени со краток ракав, плус големина врвови за жени кратки ракав секси плус големина врвови за жени со краток ракав 3x плус големина на врвови за жени со краток ракав Туника плус големина на врвови за жени кратки dleeve плус врвови за големина за жени со краток ракав памук плус големина на врвови за жени со краток ракав. Womensенски плус големина врвови на женски шари во боја, кратки ракави, каузални блузи маички врвови на женски цврсти тестени врвни за жени со жени, дневно врвен тренинг кошула за кратки ракави : сите пол : жени материјал : полиестерска декорација : ниту една облека должина на облеката : Редовна должина на ракавот : јака за кратки ракави : јака од јака : О јака : О -Нек Модел Тип : Стил на печатење : Мода, каузален пакет вклучуваат : 1 п.п. жени врвот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи