.

.

New
Холдвел 12в Комбинирајте Хеликоптер Слама Активатор Ах209992 Ах149880 АКСЕ23606 Компатибилен Со Џон Дир 9650СТ 9750СТ 9860СТ 9660СТ 9760СТ 9560СТ 9570СТ 9870СТ 9770СТС 550СТС

Холдвел 12в Комбинирајте Хеликоптер Слама Активатор Ах209992 Ах149880 АКСЕ23606 Компатибилен Со Џон Дир 9650СТ 9750СТ 9860СТ

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Име На Дел : Комбинирајте Погон На Слама За Хеликоптер. Дел Број : АХ209992 АХ149880 СЕКИРА23606. Напон : 12v. Компатибилен Со Џон Дир 9650 STS 9750 STS 9860 STS 9660 STS 9760 STS 9560 STS 9570 STS 9870 STS 9770 STS S550 STS. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Дел Број : AH209992 AH149880 Axe23606 Апликација : Компатибилен Со Џон Дир 9650 STS 9750 STS 9860 STS 9660 STS 9760 STS 9560 STS 9570 STS 9870 STS 9770 STS S550sts Параметри : Пренос Сооднос : 20 : 1 Мозочен Удар : 12.00" Реактивна ДОЛЖИНА : 19.921" ПИН ДУПКА ДИЈАМЕТАР : 1/2".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи