.

.

New
Сјаен танцов фустан без ракави за танцување на танцување на танцување, кој ја разгледуваше салата за танцување во салата за танцување костуми за танцување

Сјаен танцов фустан без ракави за танцување на танцување на танцување, кој ја разгледуваше салата за танцување во салата за

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

90% најлон, 10% спандекс. Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, лесен, удобен за допирање и носење, ве тера да се чувствувате добро. Фустан за танцување без ракави за жени, дизајн преку дизајн, драфтиран врат и асиметричен полите додаваат моден елемент. Еластичниот опсег на половината може да се протега до поширок опсег на половината, лесен за вклопување на различни форми на телото. Проток на полите нежно се врти со чекор за да се покаже убавината на танцот, фустанот искра под светлината за да ја осветли секоја изведба. Погоден за хор, сценска изведба, класа за танцување, забава за танцување, матурска, лирски танц, модерен танц, сала за танцување, итн. -| - Препорачана големина - | - Должина на задниот дел - | градите - | - половината s - -| - S | 25,5 "/65cm - | - 27,5"/70см - |- -24 "/62cm - M | - M | 26" /66.5cm -| - 29,5 "/75cm - | - 26"/67cm - l | - l - - | 27 "/68.5cm - | - 31,5"/80cm - | - 28 "/72cm - xl - | - - xl | 27,5 "/70cm - | - 33,5"/85cm - | - 30 "/77cm xxl - | xxl - | - 28 "/72cm | 35"/90см- - | - 32 "/82cm.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи