.

.

New
Ymosrh Менс лесна јакна од дожд стојат јака јака боја на половината елек јакна горниот капут палто и јакни плус големина

Ymosrh Менс лесна јакна од дожд стојат јака јака боја на половината елек јакна горниот капут палто и јакни плус големина

DEN 411.04

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% памук. Увезени. Ве молиме, погледнете ја нашата слика за табелата со големина, можете да изберете 2-3 големини за лабаво вклопување. Долна постава за памук. Затворање на патент. Машинско миење. Отпорен на вода лесен материјал за лесен материјал, изработен од премија надолу памук и го прави овој елек ултра лесен и удобно топло. Овој елек исполнет со елек се одликува со џебови со патент, целосен патент нагоре и висока јака топло за вратот. Овој елек за пуфер може да се преклопи во компактен простор и лесно да се вклопи во куфер, плакарот или фиоката за складирање. Зачудувачки за секојдневно носење, работа, шопинг, одмор, пешачење, возење велосипед. Добијте си изолиран машка елек што можете да го носите насекаде и во кое било време во стил. Ако сакате повеќе простор за носење џемпери, џемпери, јакни, дуксери, можете да изберете 2-3 големини нагоре. 100% памук. Увезени. Ве молиме, погледнете ја нашата слика за табелата со големина, можете да изберете 2-3 големини за лабаво вклопување. Долна постава за памук. Затворање на патент. Машинско миење. Отпорен на вода лесен материјал за лесен материјал, изработен од премија надолу памук и го прави овој елек ултра лесен и удобно топло. Овој елек исполнет со елек се одликува со џебови со патент, целосен патент нагоре и висока јака топло за вратот. Овој елек за пуфер може да се преклопи во компактен простор и лесно да се вклопи во куфер, плакарот или фиоката за складирање. Зачудувачки за секојдневно носење, работа, шопинг, одмор, пешачење, возење велосипед. Добијте си изолиран машка елек што можете да го носите насекаде и во кое било време во стил. Ако сакате повеќе простор за носење џемпери, џемпери, јакни, дуксери, можете да изберете 2-3 големини нагоре. Описи : 1. се изработени од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење.2. Овие обични јакни палта елеци класични стилски и моден дизајн прават да изгледате попривлечно.3.Пефектниот натпревар со вашите шорцеви, хеланки, карго панталони, џемпери, фармерки, итн. Карактеристики : Сезона : пролет, есен, есен, зима на зима : мажи, момчиња, унисекс возрасна работа : дневно, формално, работно, атлетика на атлетика : се вклопува во големина за миење : претпочитано миење на рацете, машина за миење на машината Пакет : 1x мажите јакна палто Вестнотице : 1. Ве молиме дозволете да се дозволи Грешка во мерката од 0,4-1.2 инчи, како резултат на рачно мерење, локации и истегнување на ткаенини.2.Којлорот може да биде полесен или потемен, заради различниот приказ на компјутер, заради различни резолуции.3. Ве молиме, упатете се на нашата табела со големина пред Наракате, благодарам! Боја : Yellowолта големина : 4x-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи