.

.

New
X време на играта - 4 пакети за атлетски шорцеви за атлетски перформанси на момчето Пак Бој

X време на играта - 4 пакети за атлетски шорцеви за атлетски перформанси на момчето Пак Бој

DEN 431.84

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Затворање на влечење. Висококвалитетна ткаенина : Оваа момчиња лабава шорцеви се прават 100% полиестер. Со Flex Fit технологија за зголемена удобност и слобода на движење. Затворање на прицврстување : Надворешна еластична лента за половината за контурирана удобност и длабок џеб на телото. Облека за отфрлање на мирис за секаков вид тренинг. Забрзана облека за влага. Длабоки џебови и решетката за дишење за максимална удобност и издржливост. Совршен за трчање, џогирање, тренингот, фитнес за дома, секојдневно носење, лежење низ куќата и други активности на отворено.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи