.

.

New
Bysyglobe женски руно наредени панталони со пот, задебелување на снежни џогери активни панталони со џебови

Bysyglobe женски руно наредени панталони со пот, задебелување на снежни џогери активни панталони со џебови

DEN 510.08

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Затворање на влечење. ? Материјал : Мешавина од памук и полиестер, супер мека, има истегната, густа ткаенина, ве одржува топло и удобно. Функција : Обични наредени џемпери, разгалени пантолони со одблесоци џогер, еластична лента за половината со влечење, женски салон панталони, џогери наредени со руно, грб два џебови, врзани совршено надвор или во затворено. Ова е густо, топло руно наредено, наредени пантолони од пот. Малку долго за наредениот изглед. ? Повод : Дневно, трчање, џогирање, салата, тренингот, фитнес, вежбање, дома, секојдневно, ноќно излегување, забава, датира или какви било активности. Совети : Големина нагоре, панталоните ќе бидат малку подолги и построги, треба да се преврти за да биде „рангираниот“ изглед, или само да го изневери за номалните панталони. Водич за големина за овој наречен панталони џогери. S - половината : 64cm/24.96inch - колк : 94cm/36.66inch - Должина : 125cm/48,75inch. М - половината : 68cm/26.52inch - колк : 98cm/38.22inch - Должина : 126cm/49.14inch. L - половината : 72cm/28.08inch - колк : 102cm/39,78inch - Должина : 127cm/49.53inch. Xl - половината : 76cm/29,64inch - колк : 106cm/41.34inch - Должина : 128cm/9.92inch. 2xl - половината : 80cm/31.20inch - колк : 110см/42.90inch - Должина : 129cm/50.31inch. 3xl - половината : 84cm/32.76inch - колк : 114cm/44.46inch - Должина : 130cm/50.70inch.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи