.

.

New
Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III Mini VE е овозможува брза брзина на полнење!

Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III Mini VE е овозможува брза брзина на полнење!

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III Mini VE кабел користи брза и брза технологија за полнење!. Подготвени кабли кои не работат или кршат, овој флексибилен кабел со големо влијание ABS е издржлив и наплаќа брзо компатибилен со вашата леснотија на умот. Поставете го вашиот век на траење на батеријата и време на полнење со користење на автоматски систем за дигитално полнење на овој кабел. - Немојте да го чувате, чувајте го, лесно патување со додека сè уште имате заштитени тешки и најдобри запечатени цевки. ✅*Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. ✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III Mini VE кабел користи брза и брза технологија за полнење!. Подготвени кабли кои не работат или кршат, овој флексибилен кабел со големо влијание ABS е издржлив и наплаќа брзо компатибилен со вашата леснотија на умот. Поставете го вашиот век на траење на батеријата и време на полнење со користење на автоматски систем за дигитално полнење на овој кабел. - Немојте да го чувате, чувајте го, лесно патување со додека сè уште имате заштитени тешки и најдобри запечатени цевки. ✅*Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. ⚡ Fast Brapthing Chable Micro USB Кабел работи компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III Mini VE е 5 FT 1,5 M овозможува брзо брзина на полнење со нови 2,0 податоци со двојни чипсети со податоци за 5 A/5000 лесно! Specifications : ● Кратко, преносно, нема да се најде на патот. Одлично за патување или додавање станици за полнење и работни станици. ● Кабел поддржува работа за USB Брзо полнење 2.0 и брзо полнење со микроусБ 2.0, што ја максимизира постојната USB функционалност со обезбедување на повеќе уреди за компатибилна моќност. Патување и складирање. ● Овој кабел 3 FT/1 METER е повисок квалитет од оригиналниот стандард, со што пристапот до излезот е помалку гломазен и незгоден. ● Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску. ● Стапките за полнење се Загарантирани 25 вати, 15 волти, 12 AMP, Брзо полнење 2.0 и UL наведени и во согласност со карактеристиките : ● Што е Micro USB? Портата Micro USB во моментов е најчестиот адаптер и се користи скоро една деценија. Има аголен адаптер и може да се користи само на еден начин за разлика од USB-тип-Ц. ● Како да знам кој USB полнач или набавка на кабел? Обидувајќи се визуелно да го одредите правилниот USB конектор може да резултира во грешка. ● Осигурете се дека е избран точен USB конектор, ве молиме консултирајте се со компатибилен со упатството за корисникот на вашиот уред преку Интернет или тврда копија. ● Ако ви треба кабел, придружете се на други микро-USB уреди, ние продаваме A Компатибилни USB кабли и полначи наназад.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи