.

.

New
Zruwua Рустикална сидро за туширање завеса Наутички сидро гроздобер сина дрвена табла инспиративна понуда океан плажа лето конч школка крајбрежна тема полиестерска

Zruwua Рустикална сидро за туширање завеса Наутички сидро гроздобер сина дрвена табла инспиративна понуда океан плажа лето конч

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

полиестер. Може да се користи долго време. со пластични куки. Лесно применливо за најразлична сцена/када, може да се користи за најразлични цели. Машина за перење. Лесен за користење. Пакет : 1 завеса за туширање 70 WX70 H инчи и 12 пластични куки. - Трансформирајте ја вашата бања во крајбрежна оаза со оваа наутичка тематска завеса за туширање со наутички сидро и морски дизајн на живот. - Направена од мека полиестерска ткаенина, оваа завеса е издржлива, обезбедувајќи долготрајна употреба и лесно одржување, со вклучени куки, оваа завеса за украси за бања е лесна за инсталирање, што го прави совршен избор за зафатени сопственици на домови кои сакаат лесно да ја освежат својата бања. - Наутичкото сидро и тропското море детали за оваа завеса создаваат визуелно зачудувачки изглед што додава допир на талент на плажа во вашиот декор. - Без разлика дали живеете покрај плажа или едноставно уживате во навестување на поморскиот шарм во вашиот дом, оваа завеса за туширање ќе ве воодушеви со својот убав дизајн и одлична функционалност. Пакет : 1 завеса за туширање 70 WX70 H инчи и 12 пластични куки. - Трансформирајте ја вашата бања во крајбрежна оаза со оваа наутичка тематска завеса за туширање со наутички сидро и морски дизајн на живот. - Направена од мека полиестерска ткаенина, оваа завеса е издржлива, обезбедувајќи долготрајна употреба и лесно одржување, со вклучени куки, оваа завеса за украси за бања е лесна за инсталирање, што го прави совршен избор за зафатени сопственици на домови кои сакаат лесно да ја освежат својата бања. - Наутичкото сидро и тропското море детали за оваа завеса создаваат визуелно зачудувачки изглед што додава допир на талент на плажа во вашиот декор. - Без разлика дали живеете покрај плажа или едноставно уживате во навестување на поморскиот шарм во вашиот дом, оваа завеса за туширање ќе ве воодушеви со својот убав дизајн и одлична функционалност. Завесата за туширање е суштински додаток за бања што може да ги претвори дури и најтешките простори за бања во добредојде и стилска оаза. Ние сме завеса за туширање е идеален избор за секој што ја цени функционалноста и стилот. Материјалот за полиестерска ткаенина го олеснува чистењето, додека трајните куки обезбедуваат дека вашата завеса за туширање останува на место. Со својот зачудувачки дизајн, завесата за туширање на брендот Zruwua е совршен додаток на кој било декор на бања. Со оваа завеса за туширање, добивате комплетно решение за надградба на декор на бањата, без потреба од дополнителни додатоци. Едноставно закачете го користејќи ги вклучените куки и добро сте да одите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи