.

.

New
Светло сино отворено лице срцето извезено железо на лепенка

Светло сино отворено лице срцето извезено железо на лепенка

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Висококвалитетна, детална апликација за вез може да се зашие или пегла на полиестер или памук. Измијте ладно, суво на безгрешно. Лесен проект за занаетчиски DIY за деца или почетници. Одлично за џемпери, гравчиња, капи, торби, фармерки, јакни, облека, маски и многу повеќе!. Upcycle и бидете еколошки! Поставете дупка или покријте ја дамката и да ја вратите вашата гардероба. Нетрадиционални намени : Направете клуч за клучеви, Божиќен украс, декоративен магнет, игла за јакна или капа, направете носат накит или честитка! Ironелезото на закрпи е одличен начин да ја покажете вашата креативна и индивидуална личност. Оваа лепенка е подготвена да се пегла, или можете да го шиете ова со машина за шиење или да шиете неколку шевови за траење за трајна апликација. Ако сакате да ги додадете овие во чевлите или сенката на ламбата, препорачуваме E6000 занаетчиски лепак или едноставно користете пиштол за топол лепак. Везените закрпи се толку разноврсни, можете да персонализирате и да украсувате скоро сè!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи