.

.

New
Маичка за убава маица за млади

Маичка за убава маица за млади

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Jerseyерси. 4,5 мл., 100% Комбинирана памучна памучна маичка. Двојно-иглави ракави на ракави и дното. Етикета за следење во согласност со CPSIA во Sideseam. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Хедер е 93% памук, 7% полиестер. Jerseyерси. 4,5 мл., 100% Комбинирана памучна памучна маичка. Двојно-иглави ракави на ракави и дното. Етикета за следење во согласност со CPSIA во Sideseam. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Хедер е 93% памук, 7% полиестер. 4,5 мл., 100% Комбинирана памучна памучна маичка; двојни иглави ракави на ракави и дното; Етикета за следење во согласност со CPSIA во Side Em; Белата е зашиена со 100% памучна нишка; Хедер е 93% памук, 7% полиестер; Ребреста јака; прислушувано рамо до рамо со етикета Easy Tear ;.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи