.

.

New
Држач за чаши за патувања за патувања за патувања во Вејб Пико

Држач за чаши за патувања за патувања за патувања во Вејб Пико

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Лесен за употреба : држачот на чашата Pico лесно се клипува на двете страни на дното на седиштето на пико, правејќи инсталација и отстранување на ветре. Прилагодливо : држачот на чашата PICO има 3 прилагодливи позиции за да се обезбеди дека е совршена висина за вашето дете. Поставете го сето тоа : Додадете еден или два држачи за чаши Pico за сите ваши потреби за грицкање. Засилениот дизајн одговара на повеќето контејнери за пијалоци и закуски. Одговорно направено : Носителот на Купот Пико е 100% рециклирачки. Димензии на производот : 5 "H x 3" W x 3.63 ".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи