.

.

New
Фенсистил за еднократна употреба дожд пончони со аспиратор за возрасни пакет од 20 индивидуално завиткани 4 бои

Фенсистил за еднократна употреба дожд пончони со аспиратор за возрасни пакет од 20 индивидуално завиткани 4 бои

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Пакетот за возрасни вклучува 20 точки за возрасни пончови за дожд. 6,5 x 11,5 инчи аспиратор, погоден за скоро сите глави. Доаѓа во четири бои, различни расположенија, носат различни бои. Може да се прилагоди со влечењето е убав допир - одржувајќи ја косата и лицето суво. Квалитетни PE материјали, подебели, потрајни, тешко солза. Еластичните краеви на ракавите го прават зглобот собрани и дождовната вода не влегува. Семејниот пакет вклучува 12 точки : 6 за возрасни и 6 за деца. Надградба : Детските пончови за дожд се подебели од порано. полиетилен. Увезени. Палта за итни случаи и пластични дождови : Доаѓа во 20 единици, 5 единици по боја : чиста розова сина и жолта боја. Совршена покриеност : За еднократна употреба на дождовница со аспиратор и еластични манжетни обезбедува максимална заштита. Широко апликации : Одмор во светот на Дизни, кампување, разни концерти и други активности на отворено кога врне дожд. Преносна опрема за дожд : Секое пончо е индивидуално завиткан што го прави исклучително погодно за транспорт во вашиот џеб, чанта или ранец. Универзална големина за возрасни : една големина одговара на скоро сите. полиетилен. Увезени. Палта за итни случаи и пластични дождови : Доаѓа во 20 единици, 5 единици по боја : чиста розова сина и жолта боја. Совршена покриеност : За еднократна употреба на дождовница со аспиратор и еластични манжетни обезбедува максимална заштита. Широко апликации : Одмор во светот на Дизни, кампување, разни концерти и други активности на отворено кога врне дожд. Преносна опрема за дожд : Секое пончо е индивидуално завиткан што го прави исклучително погодно за транспорт во вашиот џеб, чанта или ранец. Универзална големина за возрасни : една големина одговара на скоро сите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи