.

.

New
Vieue тркалца 4 ПАРЧИЊА Вртливи Тркалца 1,5/2 Тешки Меки Гумени Ролки Тркалца За Мебел Со Количка За Платформа За Сопирачки

Vieue тркалца 4 ПАРЧИЊА Вртливи Тркалца 1,5/2 Тешки Меки Гумени Ролки Тркалца За Мебел Со Количка За Платформа За Сопирачки

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено возење. Со печат челични двојни топчести лежишта обезбедуваат долг работен век. Материјал : Метал + Тпр Мека гума. Носивост(за едно парче тркало) : 1,5 инчи : 60КГ 2,0 инчи : 80КГ. Вкупна Висина : 75мм. Тип На Тркало : обични лежишта. Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено возење. Со печат челични двојни топчести лежишта обезбедуваат долг работен век. Материјал : Метал + Тпр Мека гума. Носивост(за едно парче тркало) : 1,5 инчи : 60КГ 2,0 инчи : 80КГ. Вкупна Висина : 75мм. Тип На Тркало : обични лежишта. Типични Апликации : тркала за Тркала тешките се широко користени во клупи, колички, мебел, Колички, Доли, Работна Маса, Количка, погодна за внатрешни и надворешни работи, тоа е мобилен експерт спецификации : Вкупна Висина : 75ммхел Дијаметар : 40мм(1,5") / 50мм(2")Големина На Фиксирачка Плоча : 51 х 70ммшраф Дупка Растојание : 11 х 8 Тип На Мм Тркало : обични лежишта материјал : метал + тпр Меко Гумено Носивост(За Едно Парче Тркало) : 1,5 инчи : 60 кг 2,0 инчи : 80 кг карактеристики : цврсто Конструиран, многу робустен за мебел.Вртете 360 Степени : Трчајте непречено на подот и без дополнителен шум.Двојно Топчесто Лежиште : Максимално оптоварување по двоен валјак : 60КГ/80КГ.Со Сопирачка : може да го запре вртењето на тркалото и целото склопување да се врти, лесно да се заклучи/отклучи.Одлична Функција : може да се користи за многу апликации за општа намена внатре или надвор.Лесно се вклопува, квадратна плоча со дупка за навртување или завртка до апликацијата совршена за огромна разновидност на намени ОД САМОСТОЈНИ до индустриски апликации (дома, училишта и продавници).На пример, користете за кабинет, количка, маса, биро, гардероба, фиоки, софа-кревет, мебел за палети, мали машини, решетка итн.Пакетот Вклучува : 4 х Тркала со Кутија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи