.

.

New
Украина Знаме Налепници Стојам Со Украина Автомобил Налепници 5 х 3 Инчен Поддршка украински Винил Налепница Молете Се За Украина Тридент Прозорец Налепница 20 Паке

Украина Знаме Налепници Стојам Со Украина Автомобил Налепници 5 х 3 Инчен Поддршка украински Винил Налепница Молете Се За Украина

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Лесен за инсталирање, лупење и залепување;. Големината е 3х5 Инчи, совршена големина за автомобил, прозорец, браник;. Отстранлив, водоотпорен . издржлив за употреба;. Најдобар подарок за вашите пријатели, вашето семејство и вашите вработени кои поддржуваат И се молат За Украина;. Уникатен дизајн и светла боја покажува вашата Поддршка Украина. Карактеристики : - Водоотпорен-Лесен за инсталирање - Отстранлива - Живописна боја, без отпорност на Избледување : 20 ПАРЧИЊА Направени За : Автомобил, авто, браник, прозорци, шлем, лаптоп и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи