.

.

New
Кабилок 24 парчиња Розова Бонбона Форма Фаворизира Кутија Мини Накит Кутија Мали Јасни Пластични Монистра Контејнери За Складирање Кутија Мини Јасен Накит Случај ?

Кабилок 24 парчиња Розова Бонбона Форма Фаворизира Кутија Мини Накит Кутија Мали Јасни Пластични Монистра Контејнери За Складирање

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Фината изработка и прекрасниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност. Висококвалитетна и ниска цена, високи перформанси на трошоците. Мала тежина, шик и декоративна, компактната и стилска кутија за свадбени бонбони е вашиот најдобар избор. Изработен од квалитетен пластичен материјал, цврст и издржлив за временска употреба. Пренослив, погоден за чување бонбони, слатки задоволства и други мали добрите. Фината изработка и прекрасниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност. Висококвалитетна и ниска цена, високи перформанси на трошоците. Мала тежина, шик и декоративна, компактната и стилска кутија за свадбени бонбони е вашиот најдобар избор. Изработен од квалитетен пластичен материјал, цврст и издржлив за временска употреба. Пренослив, погоден за чување бонбони, слатки задоволства и други мали добрите. Опис Овие предмети се кутии за складирање бонбони, изработени од пластичен материјал за издржлив за употреба. Доволно капацитет за складирање е одличен за да држите многу предмети. Тие се убави контејнери за чување бонбони, слатки, подароци итн. Преносливи и лесни, лесни се за носење. Карактеристики-Материјал : Пластика-Изработена од квалитетен пластичен материјал, цврста и издржлива за временска употреба.- Мала тежина, шик и декоративна, компактната и стилска кутија за свадбени бонбони е вашиот најдобар избор.- Пренослив, погоден за чување бонбони, слатки задоволства и други мали добрите.- Висококвалитетна и ниска цена, високи перформанси на трошоците.- Фината изработка и убавиот изглед ја обезбедуваат неговата популарност.- Боја : Розова.- Големина : 8х2. 5см. Пакет, Вклучувајќи 24 х Контејнери За Складирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи