.

.

New
Лофаак Жени Симпатична Преголема Руно Плишано Мече Меки Дуксер Девојки Долги Ракави Вештачко Крзно Нејасни Качулка Пуловер

Лофаак Жени Симпатична Преголема Руно Плишано Мече Меки Дуксер Девојки Долги Ракави Вештачко Крзно Нејасни Качулка Пуловер

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Материјал : руно меки симпатична качулка е направена од памучна мешана полиестерска ткаенина,мека и термичка за носење. Памук мешан полиестер. Карактеристики : жени преголеми вештачко крзно нејасни слатки плишано мече дуксер,каваи мечка уво смешни графички маскирани пуловер дуксер за тинејџерки, jетски скокач со качулка,цврст основен,уличен стил,јакна со качулка, 90-ти/2000-ти/пар мечка графички шерпа пуловер дуксери. Одличен подарок за љубителите на хип хопот, семејството и пријателите.4", Должина : 25.Памук мешан полиестер. Ткаенина : Руно Ткаенина Жени Преголеми Слатки 3д Уво Пуловер Со Качулка Со Качулка Табела Со Големина Табели Со Големини За Букви 3Д Уво Теди Дуксер : С : Биста : 44. Карактеристики : жени преголеми вештачко крзно нејасни слатки плишано мече дуксер,каваи мечка уво смешни графички маскирани пуловер дуксер за тинејџерки, jетски скокач со качулка,цврст основен,уличен стил,јакна со качулка, 90-ти/2000-ти/пар мечка графички шерпа пуловер дуксери.1", Должина : 23.2", Должина На Ракавот : 22.1", Xl : Биста : 50. Е-девојки Мечка Графички Шерпа Пуловер Дуксери Нејасни Руно Вештачки Стрижење Меки Качулка Скокач Врвот.7", Должина : 24", Должина На Ракавот : 21. Добијте го овој врв за скокач со качулка со долги ракави како подарок за роденден/ Божиќ/ благодарност/ годишнина за вашите пријатели и семејство.7", М : Биста : 45.Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Појавување : оваа капка рамо екипажот вратот качулка е лесно да се комбинираат со повик панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики,исто така може да одговара на нешто што ви се допаѓа внатре, како резервоарот врвот, култура врвот, елек, итн. Повод : тренингот за тинејџерки со долги ракави нејасен пуловер дуксер е совршен за теретана,пешачење,возење велосипед,студио,училиште,тренинг,секојдневен,велосипедизам,забава,трчање,фитнес,улица или секојдневно носење.Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате.Добијте го овој врв за скокач со долги ракави како роденден/ Божиќ/ подарок за благодарност / годишнина за вашите пријатели и семејство. И2К Црна/темно зелена/розова/каки/кајсија смешно вештачко шеаринг меки графички дуксер за жени/двојка/тинејџерки / 90-ти/2000-ти/момчиња/мажи.Добијте го овој врв за скокач со долги ракави како роденден/ Божиќ/ подарок за благодарност / годишнина за вашите пријатели и семејство. Појавување : оваа капка рамо екипажот вратот качулка е лесно да се комбинираат со повик панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики,исто така може да одговара на нешто што ви се допаѓа внатре, како резервоарот врвот, култура врвот, елек, итн. И2К Црна/темно зелена/розова/каки/кајсија смешно вештачко шеаринг меки графички дуксер за жени/двојка/тинејџерки / 90-ти/2000-ти/момчиња/мажи.6", Должина На Ракавот : 22. Повлечете го затворањето. Ве молиме дозволете отстапување од 3 см.6", Должина На Ракавот : 21. Материјал : руно меки симпатична качулка е направена од памучна мешана полиестерска ткаенина,мека и термичка за носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи