.

.

New
Со Појас Удобни Фустани Со Висок Струк Вечерен Фустан Со Целосен Ракав Длабок Врат Еластична Тиква Најлон

Со Појас Удобни Фустани Со Висок Струк Вечерен Фустан Со Целосен Ракав Длабок Врат Еластична Тиква Најлон

DEN 263.84

Стока
Во продавницата

Материјал : Памук и Полиестер. ✔ Женските маици изработени од квалитетна ткаенина, која е погодна за кожата, лесна и дише. мека и удобна за вашето летно носење. ✔ Ако барате полабаво вклопување, се препорачува да купите големина 1-2 поголема. Затворање на патент. ✔Женски маици за летни секојдневни, трендовски цветни принтови, блуза со кратки ракави за жени, гроздобер маици со дезен на екипажот, трендовски врвови од туника за носење со вашите омилени хеланки, шорцеви, каприс,панталони,фустан, здолниште. Фустани за Жени. Фустани за Жени. Фустани за Жени. Фустани за Жени. Фустани за Жени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи