.

.

New
Симпатична Печатена Количка За Количка Ранец Основно Средно Училиште Тркалачка Торба Со Тркала За Деца Девојчиња

Симпатична Печатена Количка За Количка Ранец Основно Средно Училиште Тркалачка Торба Со Тркала За Деца Девојчиња

DEN 782.40

Стока
Во продавницата

Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања, НИЕ ЌЕ одговориме ПОБРЗО ВО секое време за да ви обезбедиме убаво искуство за купување. Тркалата се гумен материјал отпорен на абење, низок шум и цврст, за да се намали притисокот на грбот на ученикот на училиште, е добар избор за децата на училиште!. Најлон поставата. Нашиот Ранец За Количка Големина : 30 (Л)*14 (В)*43см(Ч); 11,81(Л)*5,51(В)*16,29 инчи (Ч), Тежина : 2,3 КГ. Затворање на патент. Состав На Тимот. Повеќе Џебови За Деца : нашиот ранец за Тркалање содржи 1 главен џеб, 1 секундарен џеб, 2 предни џебови со патент и 2 странични џебови, дизајнот со голем капацитет ги прави повеќето од дневните потреби на децата натоварени, ги задоволуваат потребите на децата! вашите деца ќе бидат како тоа!. Искуство за раст на брендот. Материјалот На Ранецот можеби Ве Загрижува : нашиот ранец е изработен од најлонска ткаенина, ранецот е издржлив, еколошки и нетоксичен, носен и водоотпорен; како професионален продавач со сопствен бренд, ние секогаш користиме строги производи за контрола на квалитетот за Детски Производ. Повеќе Џебови За Деца : нашиот ранец за Тркалање содржи 1 главен џеб, 1 секундарен џеб, 2 предни џебови со патент и 2 странични џебови, дизајнот со голем капацитет ги прави повеќето од дневните потреби на децата натоварени, ги задоволуваат потребите на децата! вашите деца ќе бидат како тоа!. Лесен За Носење За Деца : Шест тркала погодни за качување по скали, две тркала погодни за употреба на рамна земја, подлогата за количка со тока може подобро да го поправи ранецот, не треба да биде странично. 14" пад на рамото.Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања, НИЕ ЌЕ одговориме ПОБРЗО ВО секое време за да ви обезбедиме убаво искуство за купување. Миење Раце Само. Нашиот Ранец За Количка Големина : 30 (Л)*14 (В)*43см(Ч); 11,81(Л)*5,51(В)*16,29 инчи (Ч), Тежина : 2,3 КГ. Материјалот На Ранецот можеби Ве Загрижува : нашиот ранец е изработен од најлонска ткаенина, ранецот е издржлив, еколошки и нетоксичен, носен и водоотпорен; како професионален продавач со сопствен бренд, ние секогаш користиме строги производи за контрола на квалитетот за Детски Производ. Пријателски Потсетник : Симпатичен Стил На Принцеза, голем капацитет и лесен, вашите деца ќе бидат многу среќни да ја поседуваат торбата! Потоа , како извонреден професионален продавач, секогаш сме подготвени да ви обезбедиме задоволителни консултантски услуги, услуги по продажбата и вип ексклузивни професионални услуги за решавање на вашите проблеми. Пријателски Потсетник : Симпатичен Стил На Принцеза, голем капацитет и лесен, вашите деца ќе бидат многу среќни да ја поседуваат торбата! Потоа , како извонреден професионален продавач, секогаш сме подготвени да ви обезбедиме задоволителни консултантски услуги, услуги по продажбата и вип ексклузивни професионални услуги за решавање на вашите проблеми.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Затворање на патент.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи