.

.

New
Гсднв Боја Љубов Коса Клип Назад Глави Едноставни Големи Коса Фати Клип Нето Црвена Девојка Лето

Гсднв Боја Љубов Коса Клип Назад Глави Едноставни Големи Коса Фати Клип Нето Црвена Девојка Лето

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

ЕЛЕГАНТНИ и ПРАКТИЧНИ : клиповите за Коса помагаат да ја организирате косата и да изгледате повеќе charming.ЕЛЕГАНТНИ и ПРАКТИЧНИ : клиповите за Коса помагаат да ја организирате косата и да изгледате повеќе charming. PRACЕТСКИ И ПРАКТИЧНИ : Ракувајте со која било густа или тенка,виткана или права коса,цврсто држете ја на главите без да ја повредите косата и носи прекрасен стил на коса. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Ниту една девојка не може да ја одбие оваа фиба!Погоден за жени од сите стилови, тој е идеален подарок за годишнини,родендени и собири на роднини,пријатели и љубовници.ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : изработен е од висококвалитетен материјал,издржлив,може да се користи како добар помошник за вашата шминка и лесен за правење сопствена фризура.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи