.

.

New
70-Ти Роденденски Покани Роденденска Забава Со Розово Злато, 70 Роденденски Покани За Девојчиња, Прослава На Забава, Материјали За Роденденска Забава

70-Ти Роденденски Покани Роденденска Забава Со Розово Злато, 70 Роденденски Покани За Девојчиња, Прослава На Забава, Материјали

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Пакетот Вклучува : ќе добиете 20 покани за забави со Пликови, секоја картичка има димензии 4 х 6 инчи и секоја со леплива лента на задната страна за да можете лесно да ги запечатите поканите за да се осигурате дека картичките не испаѓаат. Атрактивен Дизајн : овие партиски картички се дизајнирани со симпатична шема, јасно можете да ја видите шемата на картичката на прв поглед, а има и хоризонтални линии за пишување. Импресионирајте Ги Вашите Гости : нашата покана за 70-ти роденден е толку убава и убава. Покана пријатели и семејства со овие прекрасни покани картички и направете незаборавна забава!Дека вашите гости апсолутно ќе ги сакаат!. Квалитетен Материјал : овие картички се изработени од двострана целосна боја и стил на пополнување;картичките за покани за роденденски забави се направени од задебелена хартија за картички, издржливи картичките за покани за роденденски забави се направени од хартија за згуснување, издржливи и повеќекратно, нивните бои нема да исчезнат лесно. Ќе добиете 20 Покани и 20 Бели Пликови, Нашата Мисија Е Едноставна, да ставиме насмевка на лицето на вашето дете!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи