.

.

New
NNJHG AC311 Нерѓосувачки Челик Шепа Печатење На Цилиндар Кремирање Сувенир Ѓердан За Пепел Урн Спомен Спомен Приврзок Накит Сеќавање Подарок

NNJHG AC311 Нерѓосувачки Челик Шепа Печатење На Цилиндар Кремирање Сувенир Ѓердан За Пепел Урн Спомен Спомен Приврзок Накит

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Овој приврзок е срдечен споменик за саканата личност. Може да ви донесе утеха додека ја носите близу до срцето. Материјал : 316Л нерѓосувачки челик. Количина : 1 парчиња. Употреба : погребни сувенири, погребни приврзоци. Овој приврзок е срдечен споменик за саканата личност. Може да ви донесе утеха додека ја носите близу до срцето. Материјал : 316Л нерѓосувачки челик. Количина : 1 парчиња. Употреба : погребни сувенири, погребни приврзоци. Ви благодариме за поддршката и покровителството и со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме подобри услуги следниот пат!Име на ставка : накит за кремирање материјал : 316l нерѓосувачки челик функција : Меморијален ѓердан /Држач За Пепел Пакет : 1 парчиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи