.

.

New
Алатка За Стегање Кабел нароте, Алатка ЗА Стегање RJ45 СО Висока Точност За Cat6a

Алатка За Стегање Кабел нароте, Алатка ЗА Стегање RJ45 СО Висока Точност За Cat6a

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Антислип Текстура : алатка За стегање Кабел со дизајн на текстура против лизгање, сјајно чувство на рака, лесно стегање без напор. Широко Користена : алатката За Стегање Етернет е изработена од високојаглероден челик, издржлива и широко користена, погодна ЗА стегање НА главата ОД 8p/6 P/опашка/преку дупка. Висока Точност : алатката За стегање Cat5e прифаќа точност пристаниште за стегање, еднократно стегање, лесен за ракување. Прилагодлив Режим На Стегање : алатката За Стегање може да го прилагоди режимот на стегање, Cat5e/Cat6a/Cat7a лесно се претвора за да ги задоволи вашите различни потреби. Дизајн на безбедносна Брава : алатка За Стегање со дизајн на безбедносна брава, заклучете ја рачката не излегува, безбедно и удобно складирање. Антислип Текстура : алатка За стегање Кабел со дизајн на текстура против лизгање, сјајно чувство на рака, лесно стегање без напор. Широко Користена : алатката За Стегање Етернет е изработена од високојаглероден челик, издржлива и широко користена, погодна ЗА стегање НА главата ОД 8p/6 P/опашка/преку дупка. Висока Точност : алатката За стегање Cat5e прифаќа точност пристаниште за стегање, еднократно стегање, лесен за ракување. Прилагодлив Режим На Стегање : алатката За Стегање може да го прилагоди режимот на стегање, Cat5e/Cat6a/Cat7a лесно се претвора за да ги задоволи вашите различни потреби. Дизајн на безбедносна Брава : алатка За Стегање со дизајн на безбедносна брава, заклучете ја рачката не излегува, безбедно и удобно складирање. 1. Прилагодлив Режим На Стегање : алатката За Стегање може да го прилагоди режимот на стегање, Cat5e/Cat6a/Cat7a лесно се претвора за да ги задоволи вашите различни потреби.2. Дизајн на безбедносна Брава : алатка За Стегање со дизајн на безбедносна брава, заклучете ја рачката не излегува, безбедно и удобно складирање.3. Антислип Текстура : алатка За стегање Кабел со дизајн на текстура против лизгање, сјајно чувство на рака, лесно стегање без напор.4. Широко Користена : алатката За Стегање Етернет е изработена од високојаглероден челик, издржлива и широко користена, погодна ЗА стегање НА главата ОД 8p/6 P/опашка/преку дупка.5. Висока Точност : алатката За стегање Cat5e прифаќа точност пристаниште за стегање, еднократно стегање, лесен за ракување.Спецификации : Тип На Ставка : Rj45 Crimp Алаткаматеријал : Клешти Со Висок Јаглероден Челик, Јп Рачкаизглед На Производот : Должина Прибл. 13,5 см / 5,3 инчи, Висина Прибл. 6,3 см / 2,5 инчи, Дебели Прибл. 2см / 0,8 инскоп : Cat5e/Cat6a/Cat7a Application : RJ458 P/RJ116 P Кристална Глава, Преку Тип На Дупка, Кристална Глава На Клипот За Опашка Како Да Се Користи : Директна употребапакагелист : 1 x RJ45 Алатка За Стегање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи