.

.

New
TWS Bluetooth слушалки TG11 безжичен квалитет на гејмер, слушалки за бас, високи слушалки за Bluetooth

TWS Bluetooth слушалки TG11 безжичен квалитет на гејмер, слушалки за бас, високи слушалки за Bluetooth

DEN 415.84

Стока
Во продавницата

TG11 S има исклучителен квалитет на бас што се комбинира со јасни, јасни издигнувања за да се обезбеди висококвалитетен звук. Покрај тоа, на слушалките се одликува со режим на звук на опкружување со 3Д што ви овозможува целосно да се потопите во вашата музика или игра. Што се однесува до неговиот дизајн, TG11 се ергономски и удобни слушалки кои лесно се прилагодуваат на увото на која било големина. Покрај тоа, тие имаат долготрајна батерија која ви овозможува да уживате до 6 часа континуирана употреба на едно полнење и кутија за полнење што ви нуди до 15 дополнителни часови на употреба. Кабел. Кабел. Безжични слушалки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи