.

.

New
GUCraftsman 16 Насоки 7N Еден Кристал Бакар/Сребро Мешани Слушалки Замена Кабли За Фокусна Елегија Јасно Stellia Elear Celestee Сјај Јасно ПРО Јасно МГ ПРО

GUCraftsman 16 Насоки 7N Еден Кристал Бакар/Сребро Мешани Слушалки Замена Кабли За Фокусна Елегија Јасно Stellia Elear Celestee

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Кабелот е изработен ОД 7н еднокристален бакар+7Н еднокристален сребрен мешан кабел, секој проводник е прилагоден за да се постигне особено мека состојба, а обвивката е изработена од издржлив ПВЦ, кој има одлична отпорност на промена на бојата и е околу 1,8 метри (70 инчи) во должина. Користете За Фокусна Елегија,Јасна,Стелија,Елеар,Целесте,Сјај,Јасен ПРО, Јасен МГ ПРО. Кабел за замена : звучна природна моќност, мазна висока фреквенција, средна фреквенција дебела, со одлична рамнотежа на три фреквенции и можете да уживате во прекрасни и импресивни музички елементи. Овој вид мек кабел има долг работен век. Кабелот користи специјална технологија за ткаење. Изгледа деликатно, но изгледа елегантно и уредно. Се чувствува меко, лесно за чување и нема да се заплетка. Некои традиционални занаети постепено се заменуваат со машини, но членовите на нашиот тим секогаш инсистираа на производство на висококвалитетна рачно изработена аудио опрема и кабли за слушалки. Ние сме запознаени со употребата на разни хифи кабли за да направиме кабли за надградба. Занаетчиството, ние се придржуваме до "Висококвалитетен Материјал, висококвалитетна изработка, висококвалитетни производи" незаменлив дух на изработка. Кабелска вратоврска. Како да го добиеме нашиот почеток?. Брендот" Гукрафтман " е регистриран во 2010 година,главно произведува висококвалитетна рачно изработена аудио опрема и кабли за слушалки. Што го прави нашиот производ уникатен?. Некои традиционални занаети постепено се заменуваат со машини. Сепак, членовите на нашиот тим отсекогаш инсистирале на производство на висококвалитетна рачно изработена аудио опрема и кабли за слушалки. Како се произведуваат висококвалитетни производи?. Ние сме запознаени со употребата на разни хифи кабли за да направиме кабли за надградба. Занаетчиството, ние се придржуваме до "Висококвалитетен Материјал, висококвалитетна изработка, висококвалитетни производи" незаменлив дух на изработка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи