.

.

New
3 парчиња табела шарки за шарки од не'рѓосувачки челик шарки шарки кујнски ормани пијано шарки бавно затворање на шарки тешки -

3 парчиња табела шарки за шарки од не'рѓосувачки челик шарки шарки кујнски ормани пијано шарки бавно затворање на шарки тешки

DEN 291.04

Стока
Во продавницата

Боја : како што е прикажано. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Боја : како што е прикажано. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Опис, шарките се изработени од железен материјал, кој има добар капацитет за лежиште и не е лесен за деформирање, што може да ви овозможи да се отворите и да се затворите непречено и тивко, донесувајќи ви многу погодност. Fit for cabinet doors, wardrobe doors, furniture lids, jewelry storage boxes, Features-Color : As Shown-Material : Iron -Size : 20.00 X1.70 X0.40cm/7.86 X0.67 X0.16in-Iron material, durable and useful, the шарките можат да бидат подолго време и анти-кавга.-Структурата е разумна, методот на употреба е едноставен и може лесно да ги задоволи вашите потреби за отворање и затворање.- Шарките можат да работат без никакви бучава и да не се заглавуваат толку често како и другите нормални шарки. Проектот за работа со дрво и други апликации за DIY, како што се табели за преклопување, шарки за пролевање, капаци на капаци и така натаму. 3 x Специфики на шарки за шарки : ДИЈ Снабдувања : Дрво работење Оригин : Кинацертификација на копното : Ништо.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи