.

.

New
Држач За Клучеви за Библиски Стихови За Ѕид, Јас Сум Држач За Пошта И Решетка За Клучеви За Влез, Куки За Клучеви За Домашен Декор На Фарма, Рустикални Закачалки за К?

Држач За Клучеви за Библиски Стихови За Ѕид, Јас Сум Држач За Пошта И Решетка За Клучеви За Влез, Куки За Клучеви За Домашен

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Мерки : 7, 1х4, 3 инчи. Вклучува 5 висококвалитетни, цврсти куки и 2 завртки за гипс картон. Висок Квалитет : Изработени од издржливи СТП и пластични куки, не е потребно склопување. Цврсто Самолепливо : Доаѓа со самолепливо и завртка. Одликувајќи се со самолеплив грб со силна адхезија за која е докажано дека држи силно на повеќето површини. вклучувајќи мермер, мазни плочки, стакло, готови шуми, метал и други мазни површини. Останете Организирани : Чувајте го вашиот влез организиран и оптимизиран со овој држач за клучеви монтиран на ѕид. Овој рустикален дизајн удира правоаголна силуета во вкусно издржана завршница за антички look.It е ѕид монтирани виси организатор, така што тоа може да се користи sapce во влезот, ходникот, дневна соба, канцеларија. Ве молиме испратете порака до нас откако ќе нарачате ако треба да го прилагодите производот, тоа е бесплатно. Чувајте ги вашите клучеви безбедни и на едно место, со овој забавен и личен персонализиран држач за клучеви.Персонализираните држачи за клучеви прават одличен подарок за загревање на куќата или младенците! Оваа решетка за клучеви поставена на ѕид ќе биде одличен додаток на секое домаќинство, гаража или канцеларија. Ова ќе го направи совршен подарок за секоја пригода.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи