.

.

New
Shila Сад Snuggies, Сина Мешавина Сет на 5 Микробранова Печка Безбедно Топла Сад Држачи За Да Ја Задржите Вашите Раце Кул И Вашата Храна Топло, полиестер &засилувач; Сунѓер

Shila Сад Snuggies, Сина Мешавина Сет на 5 Микробранова Печка Безбедно Топла Сад Држачи За Да Ја Задржите Вашите Раце Кул И

DEN 287.84

Стока
Во продавницата

♨€ ОРИГИНАЛНИОТ ШИЛА САД АТМОСФЕРИ. Чувајте ги оброците топли, а рацете ладни и мазни! Нашите шарени атмосфери нудат совршена тампон-зона за вашите раце да бидат заштитени од топли чинии. Нашите удобности се издржливи, еднократно и може да се користат и замрзнати и ладни десерти. ? КВАЛИТЕТ. Нашите пријатни чинии се првично дизајнирани, изработени од квалитетна технологија од полиестер и сунѓер. Мека, нетоксична и безбедна за микробранова печка. ? ЛЕСНО МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА. Едноставно загрејте го вашиот оброк со пријатно. Може безбедно да се извлече веднаш од микробранова печка кога ќе се фати за рабовите. Сега можете да уживате во вашиот оброк без да ги изгорите рацете. ? МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Нашите удобности се перат рачно или машински со остатокот од крпите за садови. Висат за брзо сушење на воздухот. Атмосферите ја задржуваат својата структура. ? ДИЗАЈН. Ние нудиме различни варијации на шарени и дизајнирани комплети за ваш избор. Удобностите се флексибилни и дизајнирани совршено да се завиткаат околу вашиот сад. Слободно користете ги и овие како тривети и за сервирање. Добар Апетит!. Слободно користете ги овие удобности и за ладни и замрзнати десерти, или кога ќе посакате сладолед! Ќе ги спречи вашите прсти да замрзнат и забавните бои убаво се комбинираат со секој десерт. И вашите деца ќе го сакаат тоа! и нема повеќе топење сладолед на софата. Чашата На шила Е совршен подарок за.. само за секого! Забавен, оригинален и многу корисен подарок, не е важно дали сте ентузијастички готвач или некаква личност за вадење. Нашиот шарен кујнски гаџет секогаш го ценат најблиските, семејството, пријателите и соработниците. Уживајте!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи