.

.

New
Елко Осветлување Ее31х Излез Знак, Зелени Букви

Елко Осветлување Ее31х Излез Знак, Зелени Букви

DEN 325.92

Стока
Во продавницата

Тип На Производ : Лежишта И Чаури. Количина На Пакетот : 1. Тежина на пакетот : 1,0 килограми. Земја На Потекло : Кина. Тип На Производ : Лежишта И Чаури. Количина На Пакетот : 1. Тежина на пакетот : 1,0 килограми. Земја На Потекло : Кина. Оваа сеопфатна колекција ви помага да успеете со кој било дизајн кој бара општо, задача или акцентно осветлување. Популарен избор за осветлување на станбен и комерцијален простор поради неговата удобна излезна светлина и лесно одржување. Произведено Во Кина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи