.

.

New
Телефонски заштитник оригинален кожен мобилен телефон Фолч на мобилни телефони компатибилен со iPhone XS, X, 8,7,6s, компатибилен со Samsung S10E, S9, S8, S7, S6 Edge, S6, S5, A40, A41, A5, J2 Core Belt

Телефонски заштитник оригинален кожен мобилен телефон Фолч на мобилни телефони компатибилен со iPhone XS, X, 8,7,6s, компатибилен

DEN 294.24

Стока
Во продавницата

1.compatibalty со повеќето модели на телефони. 2.Префект на вклопување со пристап до сите пристаништа и копчиња. 3. Протекција против секојдневно абење и солза. 4.shock-absorbent материјал за да се спречи оштетување од капки и влијанија. 5. Секвен и удобен дизајн на клип-вклучен или торбички. 1.compatibalty со повеќето модели на телефони. 2.Префект на вклопување со пристап до сите пристаништа и копчиња. 3. Протекција против секојдневно абење и солза. 4.shock-absorbent материјал за да се спречи оштетување од капки и влијанија. 5. Секвен и удобен дизајн на клип-вклучен или торбички. Ако барате стилски и практичен начин за носење на вашиот телефон, оваа телефонска футрола е добар избор. Направено од висококвалитетни материјали, оваа футрола нуди целосна заштита за вашиот телефон против гребнатини, капки и други штети. Погодното клип ви овозможува да го прикачите на вашиот појас или торба, со што е лесно да пристапите до вашиот телефон секогаш кога ви треба. Изберете од низа стилски бои за да одговараат на вашиот телефон и да го чувате безбеден и безбеден.1.Магнетното затворање на затворањето ќе се погрижи ништо да не падне во внатрешноста. Изберете ја опцијата за јамка на ременот или клип на вашиот појас со издржливиот ремен CLIP5.Botom Groove Design го прави вашиот телефон поудобен за да земе компатибилна облека со 5,2 инчи Smart Phone Compatibational со i Phone 11 Pro, XS, XCompatibation со Samsung Galaxy S10 E, S9, S8, S7 , S6 Edge, S6, S5, J5-2017, J3, A40, A41, A5, J2 Core (2020) Компатибилен со Huawei P40, P30, P20, P20 Lite, P8, P9 Compatible со Sony Z5 Z4 Z3 Z3 XA F3113, X F5121 , Xa двојно, x Performance Compabtibational со LG G5 G4 Compatibational со Blu Studio X9 HD , преглед 1 компибилен со Nokia 3 Compatibational со Google Pixel.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи