.

.

New
ClimaTek ge Genteq 1/2 КС 200-460v Кондензатор Вентилатор Мотор 5KCP39SGL288AS

ClimaTek ge Genteq 1/2 КС 200-460v Кондензатор Вентилатор Мотор 5KCP39SGL288AS

DEN 4292.96

Стока
Во продавницата

# Ова е Сосема Нов Дел За Поправка На Климатек. Овој Климатек Дел Го Заменува делот # 5 KCP39 SGL288 AS. # Врвен Квалитет Климатек Замена Дел, Изграден Да Трае!. СОСЕМА НОВ ОЕМ Надграден Мотор На Вентилаторот на Кондензаторот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи