.

.

New
ДЕМДАКО Пријателство Срце Класичен Крем 16 Унца Каменина Ракува Супа Чаша Сад

ДЕМДАКО Пријателство Срце Класичен Крем 16 Унца Каменина Ракува Супа Чаша Сад

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна. Попустот е обезбеден од . Ова е ограничен временски попуст. Попустот не се однесува на дигиталната содржина. Попуст добар додека залихите траат или додека не се повлечат . Трошоците за испорака и даноците може да важат за претходно намалени цени. го задржува правото да го измени или откаже попустот во секое време. Ако некој од производите или содржините поврзани со овој попуст се вратат, вашето враќање ќе биде еднакво на износот што сте го платиле за производот или содржината, предмет на применливи политики за враќање на средствата. Прекрасна чаша за супа инспирирана од топлите спомени и чувствата на домот; оваа класична чаша за супа има иконска топла рачка за срце и е идеална за сервирање топол оброк. Дизајниран во прекрасна кремаста завршница; Се Одликува со срце и чувство "пријателство"; Доаѓа Во торба за врвки од ткаенина со сошиена ознака. Мери приближно 4,5 х 4,5 х 3,5 инчи; Држи приближно 16 Унци; машина за Миење Садови и безбедна микробранова печка. Прекрасно се спојува со другиот кујнски декор; Инспирира собири на најблиски и спомени што се прават. Дел Од Колекцијата На Топло Срце; Содржани во заштитно пакување; Подготвени За подароци. Оваа класична чаша за супа е совршена за сервирање топол оброк. Со нашата иконска Топла рачка И форма На Срце, овој кујнски предмет прави одличен подарок за секој пријател за време на празниците.. доаѓа дури и во торба за подароци! Големина : 4.5"в х 4.5"д х 3.5" ч Материјали : Каменина Волумен : 16 мл. Инструкции за нега : Безбедно Во Микробранова Печка, Безбедно Чувство За Машина За Миење Садови : Авторски Права За Пријателство : ● 2021 DEMDACO in-house ЗА DEMDACO UPC : 638713586438.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи