.

.

New
Норсенс 5 Слој Накит Кутија Организатор, Голем Кожен Накит За Складирање Случај Со Фиоки Огледало Заклучување, Патување Накит Држач Случај За Прстени Нараквици Обе

Норсенс 5 Слој Накит Кутија Организатор, Голем Кожен Накит За Складирање Случај Со Фиоки Огледало Заклучување, Патување Накит

DEN 799.84

Стока
Во продавницата

?Мултифункционални Прегради==горниот дел од капакот на кутијата за држач за организатор на накит има понизок еластичен џеб за чување ѓердан, нараквици.5 слоеви чувајте го вашиот накит организиран.Првото Ниво содржи слотови со различна големина за вашите нараквици,часовници,обетки,прстени,манжетни итн.Уште повеќе, уште 4 слоја содржи слотови со различна големина за часовници,ѓердани и многу други големи накит. ?Кутија За Организатор На Накит За Заштеда На простор= = голема димензија на кутијата За Накит : 10.43*7.68*8.46 инч (L x w x H) кога е затворен.Во долната димензија на фиоката има отстранлив мал организатор за патување накит 3.94*3.15*1.77 инч.Овие две кутии за накит се доволно големи за одржување на вашиот накит организиран и заштеда на простор. ?Внимателно Заштитете Го Вашиот Накит==Висококвалитетна надворешност од стп кожа, мека кадифена внатрешност за да спречите гребење и нарушување на вашиот накит.Убава, цврста и издржлива кутија за организатор на накит со огледало.Сребрена брава со клуч за брави или отворете ја кутијата за дополнително чувство на сигурност. ?Најдете Ги Вашите Накит На Прв Поглед==вкусната футрола за организатор на накит за жени додава многу сјај на вашата суета.Оваа кутија за накит ви овозможува да ги пронајдете вашите омилени накит веднаш штом ќе го отворите. Нема повеќе бескрајно пребарување!Вграденото стаклено огледало обезбедува совршен поглед кога ќе го пробате накитот. ?Одличен Подарок Идеален==овие големи кутии за организатори На Накит за девојки се мода и уникатни.Одличен подарок за лекување на себе и како подарок за вашата девојка,сопруга,мајка или друга сакана.Совршен како Денот На Вљубените,Роденден,денот На Мајките,Божиќ,Годишнината Ден, Или свадба подарок.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи