.

.

New
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Волкот Фантазија Во Сина Боја

Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Волкот Фантазија Во Сина Боја

DEN 255.68

Стока
Во продавницата

Само излупете го задниот филм и залепете го. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ КУКИ-овие силни куки можат да ги користат како ѕидни куки, куки за крпи, закачалки за фрижидер, куки за слики, закачалки за чорапи за камини итн. ●РАБОТИ на РАЗЛИЧНИ МАЗНИ ПОВРШИНИ q - лепливи ѕидни закачалки работат на различни мазни површини, вклучувајќи насликани ѕидови, готово дрво, насликани бетонски блокови од гареж, ламинат, стакло, метал и плочки. Излупете го капакот на леплива лента. Лесно користете без клинци, завртки или оштетување на дупчење дупки. ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - не се потребни алатки. Задоволете Ги Сите Ваши Потреби. ●Држете до 4,4 килограми ● - вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали предмети. Само излупете го задниот филм и залепете го. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас,. Залепете на која било мазна површина и цврсто притиснете ја за да ги отстраните меурчињата. "Боја : Уникатна шема отпечатена во Внатрешноста На мазната Површина На огледалото Капацитет На Тежина : Материјал од 4,4 фунти : Количина На Пакет Од Нерѓосувачки Челик : 1 х Големи Ѕидни Куки Со четири Мали куки Универзален Дизајн : Може Да се користи На Сите Чисти И Рамни површини во затворени простории и на отворено, Надворешна винилна обвивка/Решетка, Внатрешен Двор Дрвен Мебел, Скари Во Дворот, Павилјонски Светла, Виси Декорација на Тремот итн. Лесно користете без клинци, завртки или оштетување на дупчење дупки. ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - не се потребни алатки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи