.

.

New
Geeki tikis Годината без Дедо Мраз топлина Мизер 14 унца керамичка кригла

Geeki tikis Годината без Дедо Мраз топлина Мизер 14 унца керамичка кригла

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

Годината без Дедо Мраз оди Тики : Од сезонскиот фаворит Јар без Дедо Мраз, забавно е керамички чаши на Геки Тики! Иконски ликови : Оваа кригла Geeki Tiki ја прикажува топлината!. Квалитетна конструкција : Керамичката Геки Тики кригла има 14 унци од омилениот топол или ладен пијалок. Одлично за кафе, чај, Маи Таи или Пина Колада коктел и повеќе!. Упатства за нега : Безбедна и микробранова машина за миење садови со врвна полица. Одлична идеја за подароци : Купете ја оваа кригла за своја колекција или подарете ја на годината без обожавател на Дедо Мраз во вашиот живот!. Годината без Дедо Мраз оди Тики : Од сезонскиот фаворит Јар без Дедо Мраз, забавно е керамички чаши на Геки Тики! Иконски ликови : Оваа кригла Geeki Tiki ја прикажува топлината!. Квалитетна конструкција : Керамичката Геки Тики кригла има 14 унци од омилениот топол или ладен пијалок. Одлично за кафе, чај, Маи Таи или Пина Колада коктел и повеќе!. Упатства за нега : Безбедна и микробранова машина за миење садови со врвна полица. Одлична идеја за подароци : Купете ја оваа кригла за своја колекција или подарете ја на годината без обожавател на Дедо Мраз во вашиот живот!. Засладете ги празниците со сосема новата топлинска мизерија geeki tikis кригла! Оваа кригла прикажува еден од браќата Мизер од саканиот специјален празник Ранкин/Бас, година без Дедо Мраз. Кригата на топлината на Geeki Tikis има прекрасни извајани детали со фигура портокалова и бела глазура. Керамичката кригла „Топлина мизерија“ е направена од висококвалитетна керамика, има 14 унци од омилениот пијалок и убаво парови со неговиот чекор-брат снег мизер. Искусете ја алоха со секоја голтка!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи