.

.

New
Каманана 1 инчен завесен шипка со единечна драперија шипка од 36 до 72 инчи, црни шипки за завеси за прозорци од 24 до 68 инчи, извртени финалиња на кафез

Каманана 1 инчен завесен шипка со единечна драперија шипка од 36 до 72 инчи, црни шипки за завеси за прозорци од 24 до 68 инчи,

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Ние дизајнираме независно и секогаш одиме во првите редови на модата. Ние обрнуваме внимание на деталите и го создаваме секој производ исклучително. Ние служиме 24/7 и ве молиме, известете ни дали некое прашање. Телескопска структура : Со телескопска структура, оваа завеса може лесно да се прошири од 36 до 72 инчи, се однесува на големината на прозорците од 24 до 68 инчи, идеална за вашата кујна, трпезарија, спална соба, расадникска соба, дневна соба и канцеларија. Робусно ве молиме изберете соодветен дијаметар и загради на шипката за завеси според вашите лични потреби. Прилагодливи држачи : Прилагодливи држачи со проекција 2.65-4.1 "Од оваа завеса за завеси обезбедуваат прилагодлив простор помеѓу wallидните и прозорецот ткаенини за да избегнете пречки и да ви дадат повеќе избори за да ги поделите вашите завеси. Совршен третман на прозорецот : специјални финалиња на кафез за извртување со златен раб на или Крај Обезбедете визуелно рамнотежа и посебен изглед, совпаѓаат со прозорци со повеќе стилови на куќи. Лесно монтирање : спакувано со шипки од 2 парчиња, 3 парчиња прилагодливи загради, финалиња од 2 парчиња. Со внатрешно монтирање на хардвер и инструкции за инсталација, можете лесно да ги монтирате овие шипки за завеси на идот. Телескопинг Структура : Со телескопска структура, оваа завеса може лесно да се прошири од 36 до 72 инчи, се однесува на големината на прозорците од 24 до 68 инчи, идеално за вашата кујна, трпезарија, спална соба, расадник соба, дневна соба и канцеларија. Робуст ве молиме изберете го Соодветен дијаметар и загради на шипката за завеси според вашите лични потреби. Прилагодливи држачи : Прилагодливи држачи со проекција 2.65-4.1 "на оваа шипка за завеси обезбедуваат прилагодлив простор помеѓу wallидните и прозорецот ткаенини за да избегнете пречки и да ви дадат повеќе избори за да ги поделите завесите. Совршен третман на прозорци : Специјални финалиња на кафез за извртување со златниот раб на едниот крај Обезбедете визуелно рамнотежа и посебен изглед, совпаѓаат со прозорци на повеќе стилови на куќи. Лесно монтирање : Спакувано со шипки од 2 парчиња, 3 парчиња прилагодливи држачи, финалиња од 2 парчиња. Со внатрешно монтирање хардвер и инструкции за инсталација, можете лесно да ги монтирате овие шипки за завеси на идот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи